Orientmatta Ghom silke signerad

Klubbat för:

5 000 SEK

Utropspris

10 000 SEK

ORIENTMATTA, Ghom, signerad Ghom Heydari, lugg i silke, varp i silke, ca 196 x 139 cm

Skador: Fläckar

720018

2020-01-03