Bernt Andersson oljemålning

Bernt Andersson oljemålning
Bernt Andersson oljemålning
Bernt Andersson oljemålning
Bernt Andersson oljemålning
Bernt Andersson oljemålning
Bernt Andersson oljemålning

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

BERNT ANDERSSON (1800/1900-tal): Sjölandskap, signerad Bernt.Andersson, olja på duk, ca 19x24 cm

Färgfläck

720027

2020-01-05