Tinos skål i brons

Tinos skål i brons
Tinos skål i brons
Tinos skål i brons
Tinos skål i brons
Tinos skål i brons
Tinos skål i brons
Tinos skål i brons
Tinos skål i brons
Tinos skål i brons
Tinos skål i brons

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

3 000 SEK

TINOS, skål, brons, 1940-tal, Danmark, dekor med ränder, märkt undertill Tinos Bronce Made in Denmark, höjd 8, diameter 22 cm

Bruksslitage

720033

2020-01-12