Klubbat för:
Osåld
Utropspris
3 000 SEK
LOCKURNA, porslin, Kina, 1900-tal, balusterformad, polykrom dekor i emaljfärger, järnoxid samt sepia, kalligrafi, med fyra karaktärers märke, höjd ca 41 cm
Locket med nagg
720037
2020-01-12
Gör en kostnadsfri värdering här