Bruno Hoppe oljemålning

Bruno Hoppe oljemålning
Bruno Hoppe oljemålning
Bruno Hoppe oljemålning
Bruno Hoppe oljemålning
Bruno Hoppe oljemålning
Bruno Hoppe oljemålning

Klubbat för:

3 600 SEK

Utropspris

1 000 SEK

BRUNO HOPPE (1859-1937): Motiv från Mariefred, signerad och daterad Br Hoppe Mariefred -94, akvarell, 33x27 cm

Gulnad

720038

2020-01-05