Miniatyrmåleri 18/1900-tal

Miniatyrmåleri 18/1900-tal
Miniatyrmåleri 18/1900-tal
Miniatyrmåleri 18/1900-tal
Miniatyrmåleri 18/1900-tal
Miniatyrmåleri 18/1900-tal
Miniatyrmåleri 18/1900-tal
Miniatyrmåleri 18/1900-tal
Miniatyrmåleri 18/1900-tal

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

1 500 SEK

MINIATYRMÅLERI, 18/1900-tal, föreställande Carl XIV Johan, ram i mässing i form av lagerkrans samt bandrosett, sarg märkt HS, höjd ca 12 cm

Slitage, retuscher

720044

2020-01-04