Sune Tjellander oljemålning

Sune Tjellander oljemålning
Sune Tjellander oljemålning
Sune Tjellander oljemålning
Sune Tjellander oljemålning
Sune Tjellander oljemålning
Sune Tjellander oljemålning

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SUNE TJELLANDER (1912-1976): Kvinna vid spegel, signerad samt daterad 1945, olja på pannå, ca 74x56 cm

720047

2020-01-04