Lampbord i furu

Lampbord i furu
Lampbord i furu
Lampbord i furu
Lampbord i furu
Lampbord i furu
Lampbord i furu
Lampbord i furu
Lampbord i furu

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

LAMPBORD, furu, ca 1960-70-tal, lackad, H ca 52 cm, Diam ca 65 cm

Skador: Märken och repor

720067

2020-01-04