Pär LIndberg oljemålning

Pär LIndberg oljemålning
Pär LIndberg oljemålning
Pär LIndberg oljemålning
Pär LIndberg oljemålning
Pär LIndberg oljemålning
Pär LIndberg oljemålning

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

PÄR LINDBERG, hus i vinterlandskap, signerad, olja på duk, ca 18,5x43 cm

Något ospänd duk

720078

2020-01-04