Golvlampor Anna design Anna Ehrner
Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
1 200 SEK
ANNA EHRNER, ett par golvlampor, "Anna", Ateljé Lyktan, stomme i bok, skärm av naturfärgad linnetextil, höjd ca 135 cm
Skador, några trådbyglar saknas i skärmar, slitage / skador i textil vid skärmöverkanter
720080
2020-01-04