Rökelsekar brons

Rökelsekar brons
Rökelsekar brons
Rökelsekar brons
Rökelsekar brons
Rökelsekar brons
Rökelsekar brons
Rökelsekar brons
Rökelsekar brons

Klubbat för:

Osåld

Utropspris

3 000 SEK

RÖKELSEKAR, brons, Kina, 1900-tal, ristad dekor av kartuscher med figurscener, botten med märke, höjd ca 7, diameter 18 cm

Slitage

720081

2020-01-08