Klubbat för:
Osåld
Utropspris
3 000 SEK
RÖKELSEKAR, brons, Kina, 1900-tal, ristad dekor av kartuscher med figurscener, botten med märke, höjd ca 7, diameter 18 cm
Slitage
720081
2020-01-08
Gör en kostnadsfri värdering här