Sittgrupp 1940-tal

Sittgrupp 1940-tal
Sittgrupp 1940-tal
Sittgrupp 1940-tal
Sittgrupp 1940-tal
Sittgrupp 1940-tal
Sittgrupp 1940-tal
Sittgrupp 1940-tal
Sittgrupp 1940-tal
Sittgrupp 1940-tal
Sittgrupp 1940-tal
Sittgrupp 1940-tal
Sittgrupp 1940-tal

Klubbat för:

700 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SITTGRUPP, 3 dlr, 1940-tal, soffa med svängd form, ben i bok, ett par fåtöljer, ben i bok, soffa L ca 195 cm, fåtöjer B ca 90 cm

Skador: Senare sliten klädsel, slitage, lös knapp

720083

2020-01-04