Carl Magnus Lindquist oljemålning

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

CARL MAGNUS LINDQVIST (1884-1977): porträtt av flicka, signerad samt daterad 1918, olja på duk, ca 37x26 cm

Nubb inslagna mot ramens kant

720089

2020-01-04