Oidentifierad konstnär
2020-01-04
720092
| Klubbat belopp | 3 800 SEK |
| Utropspris | 2 500 SEK |
OIDENTIFERAD KONSTNÄR, porträtt av okänd kvinna, 1800-tal, olja på duk, största mått ca 44x36 cm
Omfattande lagning, retuscher