Bord barockstil

Bord barockstil
Bord barockstil
Bord barockstil
Bord barockstil
Bord barockstil
Bord barockstil
Bord barockstil
Bord barockstil

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BORD, 1800-tal, barockstil, 2 lådor, bemålat, höjd 77, 163x81 cm

Renoverat, senare bemålat, skador, nyckel saknas

720095

2020-01-05