Reklamskylt Michelin

Reklamskylt Michelin
Reklamskylt Michelin
Reklamskylt Michelin
Reklamskylt Michelin
Reklamskylt Michelin
Reklamskylt Michelin

Såld för:

2 800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

MICHELIN PLÅTSKYLT, ca 1960-tal, litograferad plåt, märkt "Michelin", Made in France 2-15785-4-5301" ca 82x61cm

Slitage

720096

2020-01-07