Maty herrarmbandsur

Maty herrarmbandsur
Maty herrarmbandsur
Maty herrarmbandsur
Maty herrarmbandsur
Maty herrarmbandsur
Maty herrarmbandsur
Maty herrarmbandsur
Maty herrarmbandsur
Maty herrarmbandsur
Maty herrarmbandsur
Maty herrarmbandsur
Maty herrarmbandsur

Såld för:

2 200 SEK

Utropspris

3 000 SEK

MATY BESANCON, armbandsur, kromboett, 1970-tal, manuell, plexiglas, datum, yttre vridring, 2 inre vridringar med bl.a världsstäder, boettnr. 41447, cal FE 140, tropic gummiarmband med stålspänne, diameter 48 mm

Går vid inskrivningstillfället, SAV garanterar ej funktionen, band med skador

720106

2020-01-12