Maty herrarmbandsur
Klubbat för:
2 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
MATY BESANCON, armbandsur, kromboett, 1970-tal, manuell, plexiglas, datum, yttre vridring, 2 inre vridringar med bl.a världsstäder, boettnr. 41447, cal FE 140, tropic gummiarmband med stålspänne, diameter 48 mm
Går vid inskrivningstillfället, SAV garanterar ej funktionen, band med skador
720106
2020-01-12