Pontus Carle oljemålning
Klubbat för:
400 SEK
Arviointi
1 500 SEK
Kuvaus
PONTUS CARLE (född 1955): Komposition, signerad och daterad Pontus Carle -82, olja på duk med bemålade applikationer, ca 33x42 cm
Kuntoraportti
720130
Päivämäärä:
2020-01-05