Pontus Carle oljemålning

Pontus Carle oljemålning
Pontus Carle oljemålning
Pontus Carle oljemålning
Pontus Carle oljemålning
Pontus Carle oljemålning
Pontus Carle oljemålning

Klubbat för:

400 SEK

Arviointi

1 500 SEK

Kuvaus

PONTUS CARLE (född 1955): Komposition, signerad och daterad Pontus Carle -82, olja på duk med bemålade applikationer, ca 33x42 cm

Kuntoraportti

720130

Päivämäärä:

2020-01-05