Fred Salmson oljemålning

Fred Salmson oljemålning
Fred Salmson oljemålning
Fred Salmson oljemålning
Fred Salmson oljemålning
Fred Salmson oljemålning
Fred Salmson oljemålning
Fred Salmson oljemålning
Fred Salmson oljemålning

Klubbat för:

4 000 SEK

Utropspris

1 500 SEK

FRED SALMSON (född 1941): "Skobutiken", signerad och daterad 78-79, olja på duk, ca 56x46 cm

720133

2020-01-05