Girard Perregaux herrarmbandsur
Klubbat för:
4 200 SEK
Utropspris
1 500 SEK
GIRARD PERREGAUX, armbandsur, 1940-tal, gulddoublé, plexiglas, boettnr. B-16356, serienr. 1581702, läderarmband med spänne i gulddoublé, 23x38 mm
Går vid inskrivningstillfället, SAV garanterar ej funktionen, förgyllning med slitage
720143
2020-01-05