Girard Perregaux herrarmbandsur

Klubbat för:

4 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

GIRARD PERREGAUX, armbandsur, 1940-tal, gulddoublé, plexiglas, boettnr. B-16356, serienr. 1581702, läderarmband med spänne i gulddoublé, 23x38 mm

Går vid inskrivningstillfället, SAV garanterar ej funktionen, förgyllning med slitage

720143

2020-01-05