Klubbat för:
500 SEK
Utropspris
1 500 SEK
BORDSLAMPOR, 2+2+1, 1800- resp 1900-tal, mässing, bl a dekor av vinrankor, höjd inkl sockel ca 26/29/39 cm
Omarbetade, smärre skador, en fot med lagning
720150
2020-01-05
Gör en kostnadsfri värdering här