Uppläggningsfat

Uppläggningsfat
Uppläggningsfat
Uppläggningsfat
Uppläggningsfat
Uppläggningsfat
Uppläggningsfat
Uppläggningsfat
Uppläggningsfat
Uppläggningsfat
Uppläggningsfat
Uppläggningsfat
Uppläggningsfat
Uppläggningsfat
Uppläggningsfat
Uppläggningsfat
Uppläggningsfat

Klubbat för:

600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

UPPLÄGGNINGSFAT, 3 st, flintgods, 1900-talets början, Göteborg resp Rörstrand, s.k grisfat samt fiskfat, längd 49-65 cm

Fiskfat med nagg, missfärgningar

720153

2020-01-05