Klubbat för:
21 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK
JOHN BAUER (1882-1918): Häst, signerad, blyerts, ca 22,5x27,5 cm
Proveniens: Eric Norström (1882-1953) arkivarie på konstnärsklubben. Där även Bauer ingick.
720163
2020-01-07
Gör en kostnadsfri värdering här