John Bauer

John Bauer
John Bauer
John Bauer
John Bauer

Såld för:

21 000 SEK

Utropspris

8 000 SEK

JOHN BAUER (1882-1918): Häst, signerad, blyerts, ca 22,5x27,5 cm

Proveniens: Eric Norström (1882-1953) arkivarie på konstnärsklubben. Där även Bauer ingick.

720163

2020-01-07