Bordsuppsats

Bordsuppsats
Bordsuppsats
Bordsuppsats
Bordsuppsats
Bordsuppsats
Bordsuppsats
Bordsuppsats
Bordsuppsats
Bordsuppsats
Bordsuppsats
Bordsuppsats
Bordsuppsats
Bordsuppsats
Bordsuppsats
Bordsuppsats
Bordsuppsats
Bordsuppsats
Bordsuppsats

Klubbat för:

2 400 SEK

4 000 SEK

BORDSUPPSATS, 3 dlr bestående av bordsur och 2 parvaser, bordsuret med kvinna med tamburin, vaserna med kvinna handarbetande och den andra med luta, bronserad zink, socklar i röd marmor (rouge du roi), bordsurets höjd ca 68 cm

Nyckel medföljer

Lösa ornamentdelar medföljer, nagg, slitage, funktionen garanteras ej

720180

2020-01-05