Bordsuppsats
Klubbat för:
2 400 SEK
4 000 SEK
BORDSUPPSATS, 3 dlr bestående av bordsur och 2 parvaser, bordsuret med kvinna med tamburin, vaserna med kvinna handarbetande och den andra med luta, bronserad zink, socklar i röd marmor (rouge du roi), bordsurets höjd ca 68 cm
Nyckel medföljer
Lösa ornamentdelar medföljer, nagg, slitage, funktionen garanteras ej
720180
2020-01-05