Ljusstakar i tenn

Ljusstakar i tenn
Ljusstakar i tenn
Ljusstakar i tenn
Ljusstakar i tenn
Ljusstakar i tenn
Ljusstakar i tenn
Ljusstakar i tenn
Ljusstakar i tenn
Ljusstakar i tenn
Ljusstakar i tenn
Ljusstakar i tenn
Ljusstakar i tenn
Ljusstakar i tenn
Ljusstakar i tenn

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 500 SEK

LJUSSTAKAR, 1 par, tenn, Johan Fredrik Werrenrath (mästare i Lund 1847-1900), höjd ca 22 cm

Bucklor, skevheter, slitage

720182

2020-01-05