Speglar

Speglar
Speglar
Speglar
Speglar
Speglar
Speglar

Klubbat för:

5 400 SEK

Utropspris

3 000 SEK

SPEGLAR, 1 par, rokokostil, tidigt 1900-tal, stomme i trä, dekor i pastellage, bronserade, höjd ca 53 cm

Slitage

720186

2020-01-05