Klubbat för:
4 800 SEK
1 500 SEK
BORDSLAMPA, 1900-talets slut, ställbar, mässing, målad metall, fot i svart marmor, höjd (ställd i 90 grader) ca 52 cm
Funktionen garnteras ej, smärre slitage
720190
2020-01-05