Klubbat för:
3 000 SEK
Utropspris
800 SEK
DOSA samt skål, Kina, 1800-tal, bemålat porslin, dosan med senare lacksigill, höjd ca 10 samt 4,5 cm
Nagg samt spricka på skålen, bruks och åldersrelaterat slitage
720191
2020-01-05
Gör en kostnadsfri värdering här