Alfred Ohlson skulptur i brons

Klubbat för:

1 300 SEK

Arviointi

2 000 SEK

Kuvaus

ALFRED OHLSON (1868-1940): Pojke med kedja, signerad Alfred Ohlson, stämplad Otto Meyers eftr. fud., etikettmärkt undertill, patinerad brons, höjd 15 cm

Kuntoraportti

720198

Päivämäärä:

2020-01-05