Alfred Ohlson skulptur i brons
Klubbat för:
1 300 SEK
Arviointi
2 000 SEK
Kuvaus
ALFRED OHLSON (1868-1940): Pojke med kedja, signerad Alfred Ohlson, stämplad Otto Meyers eftr. fud., etikettmärkt undertill, patinerad brons, höjd 15 cm
Kuntoraportti
720198
Päivämäärä:
2020-01-05