Sittgrupp Capella design Illum Wikkelsö
Klubbat för:
7 000 SEK
Utropspris
10 000 SEK
ILLUM WIKKELSÖ, 3 dlr, "Capella", sittgrupp bestående av fåtölj samt 1 par tvåsitssoffor, 1960-tal, stomme i Riopalisander (Dalbergia Nigra), lösa plymåer, klädsel i svart skinn, sitthöjd ca 40 cm, soffa L ca 129, fåtölj B ca 68 cm
CITES-intyg giltigt inom EU medföljer
Skador: Ställvis blekt, slitage och fläckar, skinn ställvis styvt
720202
2020-01-13