Sittgrupp Capella design Illum Wikkelsö

Klubbat för:

7 000 SEK

Utropspris

10 000 SEK

ILLUM WIKKELSÖ, 3 dlr, "Capella", sittgrupp bestående av fåtölj samt 1 par tvåsitssoffor, 1960-tal, stomme i Riopalisander (Dalbergia Nigra), lösa plymåer, klädsel i svart skinn, sitthöjd ca 40 cm, soffa L ca 129, fåtölj B ca 68 cm

CITES-intyg giltigt inom EU medföljer

Skador: Ställvis blekt, slitage och fläckar, skinn ställvis styvt

720202

2020-01-13