Owe Zerge

Owe Zerge
Owe Zerge
Owe Zerge
Owe Zerge

Såld för:

2 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

OWE ZERGE (1894-1983): stilleben, signerad Owe Zerge olja på pannå, 25x34 cm

720211

2020-01-10