Skrivbord Danmark Riopalisander

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

3 000 SEK

SKRIVBORD, 1960-tal, stomme fanerad i Riopalisander (Dalbergia Nigra), med 2 hurtsar med lådor, beslag i aluminium, ben i metall, dansk möbelproducent, höjd ca 71 cm, yttermått ca 200 x 100 cm

CITES-intyg giltigt inom EU medföljer

Skador: Bruksslitage, ojämnt blekt skiva, nyckel saknas, ej låst

720216

2020-01-10