Skrivbord Danmark Riopalisander
Klubbat för:
2 400 SEK
Utropspris
3 000 SEK
SKRIVBORD, 1960-tal, stomme fanerad i Riopalisander (Dalbergia Nigra), med 2 hurtsar med lådor, beslag i aluminium, ben i metall, dansk möbelproducent, höjd ca 71 cm, yttermått ca 200 x 100 cm
CITES-intyg giltigt inom EU medföljer
Skador: Bruksslitage, ojämnt blekt skiva, nyckel saknas, ej låst
720216
2020-01-10