Taklampor Riopalisander

Taklampor Riopalisander
Taklampor Riopalisander
Taklampor Riopalisander
Taklampor Riopalisander
Taklampor Riopalisander
Taklampor Riopalisander
Taklampor Riopalisander
Taklampor Riopalisander
Taklampor Riopalisander
Taklampor Riopalisander

Såld för:

3 400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

TAKLAMPOR, 3 st, fanerade i Riopalisander (Dalbergia Nigra), 1960-tal, H ca 40 cm, Diam ca 27 cm

CITES-intyg giltigt inom EU medföljer

Skador: Repor

720218

2020-01-10