Klubbat för:
1 500 SEK
Utropspris
1 000 SEK
HERRBETJÄNT, betsad bok med detaljer i metall, Fratelli Reguitti, Italien, 1900-talets andra hälft, brännmärkt, höjd ca 102 cm
Bruksslitage, hjultrissor saknas
720224
2020-01-10
Gör en kostnadsfri värdering här