Herrbetjänt Italien

Herrbetjänt Italien
Herrbetjänt Italien
Herrbetjänt Italien
Herrbetjänt Italien
Herrbetjänt Italien
Herrbetjänt Italien
Herrbetjänt Italien
Herrbetjänt Italien
Herrbetjänt Italien
Herrbetjänt Italien

Såld för:

1 500 SEK

Utropspris

1 000 SEK

HERRBETJÄNT, betsad bok med detaljer i metall, Fratelli Reguitti, Italien, 1900-talets andra hälft, brännmärkt, höjd ca 102 cm

Bruksslitage, hjultrissor saknas

720224

2020-01-10