Klubbat för:
850 SEK
Utropspris
1 000 SEK
PO STRÖM, bordslampa, Alsterfors, 1970-tal, gul glasmassa, signerad PO Ström, höjd ca 33 cm exkl lamphållare
Skador: Spricka i plasten kring sockeln
720230
2020-01-13
Gör en kostnadsfri värdering här