Joachim Ström olja på duk

Joachim Ström olja på duk
Joachim Ström olja på duk
Joachim Ström olja på duk
Joachim Ström olja på duk
Joachim Ström olja på duk
Joachim Ström olja på duk

Klubbat för:

2 800 SEK

Utropspris

3 500 SEK

JOACHIM STRÖM (f. 1970), Komposition föreställande kvinna samt två hundar, signerad och daterad 2006, olja på duk, mått ca 117x76 cm

720232

2020-01-05