Vägglystrar

Vägglystrar
Vägglystrar
Vägglystrar
Vägglystrar
Vägglystrar
Vägglystrar
Vägglystrar
Vägglystrar
Vägglystrar
Vägglystrar

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

1 500 SEK

VÄGGLYSTRAR, 1 par, tidigt 1900-tal, 2 ljuspipor, stomme i brons, behängd med oilkformade prismor, höjd ca 44 cm

Smärre slitage

720233

2020-01-05