Dennis Marquart "KS Chair"

Dennis Marquart
Dennis Marquart
Dennis Marquart
Dennis Marquart
Dennis Marquart
Dennis Marquart
Dennis Marquart
Dennis Marquart
Dennis Marquart
Dennis Marquart
Dennis Marquart
Dennis Marquart
Dennis Marquart
Dennis Marquart
Dennis Marquart
Dennis Marquart

Klubbat för:

7 200 SEK

Utropspris

4 000 SEK

DENNIS MARQUART, "KS Chair", OX Denmark, samtida, s.k. Fladdermusfåtölj, stomme av kromat stål, klädsel i läder, stämplad OX i lädret, totalhöjd ca 107, djup 104, bredd ca 100 cm

Smärre slitage, smärre repor

720241

2020-01-06