Klubbat för:
Osåld
Utropspris
1 500 SEK
TINA ELFAST (född 1952): Stilleben, signerad och daterad Tina Elfast 2000, akvarell, bildmått ca 36,5x39 cm
Ej examinerad ur ram
720242
2020-01-06
Gör en kostnadsfri värdering här