Tina Elfast akvarell

Tina Elfast akvarell
Tina Elfast akvarell
Tina Elfast akvarell
Tina Elfast akvarell
Tina Elfast akvarell
Tina Elfast akvarell

Såld för:

Osåld

Utropspris

1 500 SEK

TINA ELFAST (född 1952): Stilleben, signerad och daterad Tina Elfast 2000, akvarell, bildmått ca 36,5x39 cm

Ej examinerad ur ram

720242

2020-01-06