Fällbord alrot
Klubbat för:
350 SEK
Utropspris
1 500 SEK
FÄLLBORD, sekelskift, fanerad i alrot, med kil, trepassfot, höjd uppfälld ca 126, höjd nedfälld ca 77, 95x96 cm
Blekt på skivan, smärre slitage, mindre avslag och repor, smuts, när skivan är uppfälld lutar den en smula
720244
2020-01-05