Cecilia Frisendahl blyertsteckning

Klubbat för:

300 SEK

1 500 SEK

CECILIA FRISENDAHL (1922-2014) blyertsteckning, sovande barn, signerad och daterad Cecilia Frisendal -59, litografi, ca 44x38 cm

720250

2020-01-05