Klubbat för:
300 SEK
1 500 SEK
CECILIA FRISENDAHL (1922-2014) blyertsteckning, sovande barn, signerad och daterad Cecilia Frisendal -59, litografi, ca 44x38 cm
720250
2020-01-05