Gucciväska limited edition svart monogram bambu
Klubbat för:
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
GUCCI, väska, limited edition, i svart läder samt svart monogramcanvas, öppningshandtag i bambu, en innerficka med dragkedja, kort axelrem, märkt inuti på etikett "GUCCI" samt numrerad, längd ca 38, höjd exkl. handtag ca 16 cm
Smärre bruksslitage, smärre slitage på låset, smärre slitage på axelrem
720259
2020-01-05