Gucciväska limited edition svart monogram bambu

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 500 SEK

GUCCI, väska, limited edition, i svart läder samt svart monogramcanvas, öppningshandtag i bambu, en innerficka med dragkedja, kort axelrem, märkt inuti på etikett "GUCCI" samt numrerad, längd ca 38, höjd exkl. handtag ca 16 cm

Smärre bruksslitage, smärre slitage på låset, smärre slitage på axelrem

720259

2020-01-05