Fåtölj 1960-tal

Fåtölj 1960-tal
Fåtölj 1960-tal
Fåtölj 1960-tal
Fåtölj 1960-tal
Fåtölj 1960-tal
Fåtölj 1960-tal
Fåtölj 1960-tal
Fåtölj 1960-tal
Fåtölj 1960-tal
Fåtölj 1960-tal
Fåtölj 1960-tal
Fåtölj 1960-tal

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

FÅTÖLJ, stomme i ek, textilklädsel, 1960-tal, sitthöjd ca 38 cm

Skador: Senare klädsel med slitage och skador

720263

2020-01-13