Torbjörn Afdal fåtöljer

Torbjörn Afdal fåtöljer
Torbjörn Afdal fåtöljer
Torbjörn Afdal fåtöljer
Torbjörn Afdal fåtöljer
Torbjörn Afdal fåtöljer
Torbjörn Afdal fåtöljer
Torbjörn Afdal fåtöljer
Torbjörn Afdal fåtöljer
Torbjörn Afdal fåtöljer
Torbjörn Afdal fåtöljer

Klubbat för:

900 SEK

Utropspris

1 500 SEK

TORBJÖRN AFDAL, fåtöljer, 1 par, Hunter, 1900-talets andra hälft, Stranda Möbelindustri för Bruksbo, Norge, massivt valnöt, dynor klädda i skinn, sitthöjd ca 35 cm

Skador: Bruksslitage, skinn patinerat, fläckar

720264

2020-01-13