Servis Gustavsberg

Servis Gustavsberg
Servis Gustavsberg
Servis Gustavsberg
Servis Gustavsberg
Servis Gustavsberg
Servis Gustavsberg
Servis Gustavsberg
Servis Gustavsberg
Servis Gustavsberg
Servis Gustavsberg
Servis Gustavsberg
Servis Gustavsberg
Servis Gustavsberg
Servis Gustavsberg
Servis Gustavsberg
Servis Gustavsberg
Servis Gustavsberg
Servis Gustavsberg

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

SERVIS, "Landskap" Gustavsberg,60 delar, fördelat på 1 soppterrin, 1 mindre terrin, 1 såskopp, 13 äggkoppar, 1 stort serveringsfat, 1 rektangulärt serveringsfat, 1 fyrkantigt serveringsfat, 15 stora tallrikar, 6 mindre tallrikar, 6 djupa tallrikar, 13 assietter, soppterrinens höjd ca 26, största fatens diameter 25 cm

Sprickor och nagg förekommer (flera av äggkopparna bl a) två terriner saknar lock, slitage

720265

2020-01-05