Sängbord 1-par

Sängbord 1-par
Sängbord 1-par
Sängbord 1-par
Sängbord 1-par
Sängbord 1-par
Sängbord 1-par
Sängbord 1-par
Sängbord 1-par
Sängbord 1-par
Sängbord 1-par

Såld för:

1 600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SÄNGBORD, 1-par, alt. sidobord, mahogny, låda i sarg, höjd ca 60, 61x51 cm

Smärre slitage / repor

720268

2020-01-06