Klubbat för:
1 600 SEK
Utropspris
1 500 SEK
SÄNGBORD, 1-par, alt. sidobord, mahogny, låda i sarg, höjd ca 60, 61x51 cm
Smärre slitage / repor
720268
2020-01-06
Gör en kostnadsfri värdering här