Carl Magnus färglitografi

Carl Magnus färglitografi
Carl Magnus färglitografi

Såld för:

350 SEK

Utropspris

800 SEK

CARL MAGNUS (född 1943): Komposition, signerad och daterad Carl Magnus -61, färglitografi, bildmått ca 26x19 cm

Ej examinerad ur ram, smärre gulnad

720269

2020-01-06