Erik Lundberg

Erik Lundberg
Erik Lundberg
Erik Lundberg
Erik Lundberg
Erik Lundberg
Erik Lundberg

Såld för:

350 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ERIK LUNDBERG (1918-1992), Landskapssmotiv, signerad Erik Lundberg, dukmått ca 73x60 cm

Genomgående skador i duk, krackelyr

720277

2020-01-06