Unu Vallman pastellkrita

Unu Vallman pastellkrita
Unu Vallman pastellkrita
Unu Vallman pastellkrita
Unu Vallman pastellkrita
Unu Vallman pastellkrita
Unu Vallman pastellkrita

Såld för:

4 000 SEK

Utropspris

2 500 SEK

UNO VALLMAN (1913-2004): Fjällandskap, signerad och daterad Uno Vallman 1955, iinramad pastellkrita på papp, ca 50x62 cm

Ej examinerad ur ram

720278

2020-01-06